بازسازی و نوسازی خانه شما اغلب احساس خوبی دارد. دکور را تازه می کند و یکنواختی زندگی با همان دکور را می شکند. گاهی اوقات برای رفع آسیب‌های وارده نیاز به بازسازی خانه دارید اما می‌خواهید این کار را با بودجه محدود انجام دهید. طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای نیز ایده های ارزان و مقرون به صرفه ای را برای نوسازی خانه ارائه می کنند و با همان علاقه ای که روی یک پروژه جدید کار می کنند، کار می کنند. بنابراین، در اینجا چند ایده ارزان برای نوسازی خانه، به خصوص برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند یا به دنبال راه های مقرون به صرفه برای بازسازی یا نوسازی خانه خود هستند، آورده شده است.

خانه خود را گران نشان دهید، ۲۰ روش جالب

 • ورودی را اصلاح کنید

بیایید با ورودی شروع کنیم. اگر نمی توانید درب ورودی را عوض کنید، رنگی تازه به آن بدهید یا آن را در سایه ای کاملا متفاوت رنگ کنید. رنگ درب ورودی آن را تقریباً یک ورودی جدید با بودجه محدود تبدیل می کند.

بازسازی خانه با راه های کم هزینه

بازسازی خانه با راه های کم هزینه

 • قطعات قدیمی را به چرخه درآورید

خلاق باشید و به دنبال راه‌های خلاقانه برای چرخش و استفاده مجدد از قطعات قدیمی خانه خود باشید، مانند تبدیل یک نردبان چوبی قدیمی به رخت آویز لباس در اتاق خواب، استفاده از یک سبد حصیری به عنوان یک سبد ذخیره‌سازی، یا ایجاد روتختی یا لحاف با لباس‌های قدیمی. . این تغییر چرخه بدون هزینه اضافی، دکوراسیون اتاق خواب را ارتقا می دهد.

راه های کم هزینه برای بازسازی منزل

راه های کم هزینه برای بازسازی منزل

 • دیوار را رنگ آمیزی کنید

اگر بودجه لازم برای رنگ آمیزی کل خانه یا حتی اتاق را ندارید اما همچنان می خواهید تغییراتی برای بازسازی فضا داشته باشید، دیوار اتاق را رنگ کنید. رنگ آمیزی یک دیوار به سرعت اتاق را با بودجه بسیار کم بازسازی می کند. خلاقیت به خرج دهید و خودتان آن را رنگ آمیزی کنید تا نیازی به پرداخت هزینه به یک حرفه ای نداشته باشید.

راه های کم هزینه برای بازسازی منزل

 • روکش طبیعی دیوار

هیچ چیز نمی تواند ظرافت مواد طبیعی در دکوراسیون خانه را شکست دهد. از نظر بودجه، برای هر جیبی مناسب است. شما می توانید خانه خود را با استفاده از مواد طبیعی به عنوان روکش دیوار بازسازی کنید، خواه سنگ های طبیعی، آجر، چوب و یا حتی حس روستایی سیمان باشد. ظاهر و احساس عالی خواهد داشت.

راه های بازسازی ارزان قیمت خانه

 • پرده ها را عوض کنید، فرش را پهن کنید

ایده های پنجره و کفپوش می تواند هر فضایی را فوراً و با بودجه ای که مناسب جیب است، زیباتر کند. پرده ها را عوض کنید و یک فرش جدید پهن کنید، اما پرده های قدیمی را بشویید و نگه دارید تا برای اصلاح بعدی دکور عوض شوند.

راه های ارزان قیمت برای تغییر دکوراسیون

 • مبل و کوسن های قدیمی را نوسازی کنید

با بازسازی مبل قدیمی با روکش جدید و تغییر روکش کوسن ها مطابق با بازسازی، به اتاق نشیمن خود روح تازه ای بدهید. تازه کردن دکوراسیون با اثاثه یا لوازم داخلی جدید منطقی است تا تغییر آنها.

راه های ارزان برای بازسازی خانه

 • شومینه را تازه کنید

با اضافه کردن یک گریل جدید، شومینه را به سرعت تغییر دهید ، یا شومینه موجود را رنگ کنید تا شومینه قدیمی را بازسازی کنید. هرگونه تغییر یا نوسازی شومینه بر روی دکوراسیون منعکس می شود و فضا را به میزان قابل توجهی بازسازی می کند.

راه های ارزان برای بازسازی خانه

 • لمس کردن روی زمین

فوراً ظاهر و احساس دکوراسیون خانه را با لمس کردن روی زمین تغییر دهید. یک لایه پولیش تازه روی تخته کف بمالید یا کفپوش مشمع کف اتاق را پهن کنید، یا می توانید ترکیب هر دو را امتحان کنید تا ضریب اُمف را به دکور بیاورید.

8 مبل تختخواب شو بازسازی و نوسازی خانه شما اغلب احساس خوبی دارد. دکور را تازه می کند و یکنواختی زندگی با همان دکور را می شکند. گاهی اوقات برای رفع آسیب‌های وارده نیاز به بازسازی خانه دارید اما می‌خواهید این کار را با بودجه محدود انجام دهید. طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای نیز ایده های ارزان و مقرون به صرفه ای را برای نوسازی خانه ارائه می کنند و با همان علاقه ای که روی یک پروژه جدید کار می کنند، کار می کنند. بنابراین، در اینجا چند ایده ارزان برای نوسازی خانه، به خصوص برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند یا به دنبال راه های مقرون به صرفه برای بازسازی یا نوسازی خانه خود هستند، آورده شده است.

 • رانر روی راه پله

ظاهر و ظرافت راه پله را بدون تغییر چیزی تغییر دهید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که پله ها را با رانر انتخابی و بودجه خود بپوشانید و با یک بازسازی ارزان قیمت تغییر کرده است.

راه های ارزان برای بازسازی خانه

 • با چراغ و لامپ بگویید

یک لامپ بزرگ یا چند آباژور بدون اینکه هزینه زیادی برای شما داشته باشد، تفاوت زیادی در دکوراسیون خانه ایجاد می کند.

10 مبل تختخواب شو بازسازی و نوسازی خانه شما اغلب احساس خوبی دارد. دکور را تازه می کند و یکنواختی زندگی با همان دکور را می شکند. گاهی اوقات برای رفع آسیب‌های وارده نیاز به بازسازی خانه دارید اما می‌خواهید این کار را با بودجه محدود انجام دهید. طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای نیز ایده های ارزان و مقرون به صرفه ای را برای نوسازی خانه ارائه می کنند و با همان علاقه ای که روی یک پروژه جدید کار می کنند، کار می کنند. بنابراین، در اینجا چند ایده ارزان برای نوسازی خانه، به خصوص برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند یا به دنبال راه های مقرون به صرفه برای بازسازی یا نوسازی خانه خود هستند، آورده شده است.

 • تغییر کاشی آشپزخانه

وقتی بودجه برای بازسازی آشپزخانه تنگ است و هنوز هم می خواهید تغییراتی داشته باشید، کاشی های بین کابینتی را تغییر دهید، که دکوراسیون آشپزخانه را با بودجه شما تغییر می دهد.

راه های ارزان قیمت برای بازساری خانه

 • دیوار را فرو بریزید

هنگام بازسازی خانه با برداشتن کل دیوار و جایگزینی آن با درهای تاشو، فضا را باز کنید و بیرون را به داخل بیاورید. این نه تنها فضا را باز می کند، بلکه در صورت تمایل آن را می بندد. و این بهترین از هر دو جهان را، می توان با قیمت بسیار مناسب به دست آورد.

12 مبل تختخواب شو بازسازی و نوسازی خانه شما اغلب احساس خوبی دارد. دکور را تازه می کند و یکنواختی زندگی با همان دکور را می شکند. گاهی اوقات برای رفع آسیب‌های وارده نیاز به بازسازی خانه دارید اما می‌خواهید این کار را با بودجه محدود انجام دهید. طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای نیز ایده های ارزان و مقرون به صرفه ای را برای نوسازی خانه ارائه می کنند و با همان علاقه ای که روی یک پروژه جدید کار می کنند، کار می کنند. بنابراین، در اینجا چند ایده ارزان برای نوسازی خانه، به خصوص برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند یا به دنبال راه های مقرون به صرفه برای بازسازی یا نوسازی خانه خود هستند، آورده شده است.

 • قفسه های سفارشی تهیه کنید

شما هرگز نمی توانید فضای کافی در خانه داشته باشید. بنابراین، برای بازسازی ارزان بعدی خود، قفسه های سفارشی را سفارش دهید، مانند شکاف بین دو دیوار یا فضای بین ستون ها، و چند قفسه بسازید تا قفسه های سفارشی خود را ایجاد کنید.

راه های اسان و ارزان قیمت برای بازسازی خانه

منبع:

https://www.homify.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *