7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
8 ایده عالی ترکیب رنگ برای مطابقت با دکوراسیون و مبلمان منزل خود

با ترکیب رنگ دکوراسیون مبلمان جلوه منزل را زیبا کنید

آیا شما در حال خرید یک مبل برای مطابقت با دکوراسیون خودهستید. این 8 ایده ترکیب رنگ کمک خواهد کرد که شما تعادل مناسب در اتاق نشیمن خود را به دست آورید. هنگامی که فضا را تزئین می کنید، بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که باعث ایجاد آرامش و نشاط در فضای منزل می‌شود.

رنگ‌های طبیعی

یک کاناپه طبیعی یا سفید می تواند یک انتخاب عالی باشد. سایه فوق العاده طبیعی هنگام انتخاب لوازم دکوراسیون یا مبلمان در اطراف اتاق نشیمن خانه، به شما آزادی زیادی می‌دهد. با توجه به دیوارهای اتاق می‌توانید با اطمینان از لوازم جانبی خانه، یک رنگ روشن با یک مبل طبیعی، از جمله فرش، لامپ و نقاشی استفاده کنید.

با این حال، اگر شما در حال برنامه ریزی داشتن یک اتاق کاملا سفید با دیوار سفید، فرش سفید و مبل های سفید، هستید احتیاط کنید. مگر اینکه فضای باز فوق العاده مدرن با سقف‌های بزرگ داشته باشید و ایجاد فضای این چنینی کمی خطرناک است.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
آراسوفا

رنگ‌های خنثی

به طور متنوع به عنوان شن و ماسه، قهوه، کتانی، بژ، کرم این پالت رنگ بسیار متنوع است. پس زمینه خنثی دکوراسیون منزل بهتر از  فام طبیعی و سفید است، اما گرمای کمی هم به وجود می آورد و می تواند برای کنتراست بالا با رنگهای غلیظ‌تر باشد.

رنگ قهوه‌ای

قهوه‌ای محبوب‌ترین فام برای اثاثه یا لوازم داخلی چرم است. پالت قهوه ای ازتم‌های روشن به شکلات‌های تیره و همه چیز بین آنها گسترش می یابد. در چرم، با استفاده از رنگ‌های مختلف برای استفاده در طرح های مدرن‌تر، می توان با تکمیل ویژگی های طبیعی و بافت چرمی،چهره‌ای متنوعی را ایجاد کرد. در هر صورت قهوه‌ای مناسب برای هر دو نوع کلاسیک و یا مدرن براق است. یک مبل قهوه‌ای می تواند احساس یکپارچه سازی را به اتاق ها یا خانه شما اضافه کند.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
آراسوفا

رنگ‌های جسورانه

رنگ‌های جسورانه مانند سبز، آهکی، نارنجی، اسطوخدوس و تمشکی اغلب به اشتباه تنها برای شلوغی استفاده می‌شود. با این حال،می توانید از این گزینه ها در کنار فام‌های خنثی استفاده کیند. اگر مایل هستید کمی جسور باشید، می توانید ترکیبی از گزینه های پر رنگ استفاده کنید. برای مثال سبز را با زرد یا قرمزهای روشن با پرتقالی، بنفش یا گلابی ترکیب کنید.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
آراسوفا

رنگ‌های قرمز و سرخ

رنگ قرمز، غنی و سنتی برای مبل هایی از جنس پارچه و چرم است. مخمل سنتی و یا چرم عتیقه ای و قرمز بسیار محبوب است. قرمز تنوع درون رنگ را تشدید می کند. قرمز یا سرخ درخشان‌تر و روشن‌تر، انتخاب بسیار خوبی برای طرح های چرمی مدرن است که با مبلمان شیشه ای همراه میباشد.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
آراسوفا

رنگ‌های آبی

آبی یکی دیگر از سایه های متنوع است. سایه های روشن تر از آبی به طور خاصی مانند رنگ خنثی محبوب می‌شود. اما مراقب باشیدکه خیلی احساسات سرد را ایجاد نکنید. آبی بسیاری از رنگ های اطراف را تسخیر می کند. بنابراین می توان آن را به راحتی به هر فضای زندگی تبدیل کرد. یک مبل آبی یک نقطه کانونی آرام بخش در منزل و اتاق نشیمن شما است.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
مبلمان تختخوابشو آراسوفا

رنگ‌های تیره

سیاه و سفید می تواند یک انتخاب بسیار شیک برایدکوراسیون یا مبلمان مدرن چرم و پارچه باشد. این را می‌توان بسیار زیبا با نقره‌ای و سفید مقایسه کرد. این بهترین استفاده در پارچه های بافت مخملی است که در آن ناخن یا بافت پارچه، اثر متفاوتی ایجاد می کند، برای رنگ مات و سیاه اینطور نیست.

7 ایده عالی ترکیب رنگ دکوراسیون و مبلمان منزل
آراسوفا

رنگ خاکستری

خاکستری یک پس زمینه خنثی ایجاد می کنند، بنابراین با زرد، سبز و فیروزه‌ای خیلی خوب می شوند. به طور کلی، ما پیشنهاد می کنیم که یک نیمکت خاکستری تیره با رنگ های روشن تر و سبک تر را با هم ترکیب کنید. خاکستری یک رنگی بسیار پیچیده است که محیطی آرام را با زیبایی شیک ترکیب می کند.