با افزایش زمان صرف شده در خانه، دکوراسیون خانه تقریباً برای همه به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است. رنگ ها و نقش ها، نقش زیادی در دکوراسیون دارند. رنگ های به کار رفته در معماری داخلی خانه در واقع با تغییر ناگهانی فضای خانه نقش بسیار مهمی در ایجاد یک سبک منحصر به فرد دارند.
یکی از گرایش‌های دکوراسیونی که سلیقه‌های مختلفی را به خود جذب می‌کند، دکوراسیون سبز است که در ادامه به ویژگی های آن می پردازیم.

دکوراسیون سبز چیست؟

دکوراسیون سبز به دکوراسیون خانه ای اطلاق می شود که با استفاده از رنگ های سبز در سراسر خانه ایجاد می شود. دکوراسیون سبز که در آن طبیعی بودن نمایان می شود،  به طور کلی در اتاق خواب ها و اتاق های نشیمن استفاده می شود، زیرا فضایی آرام در مناطقی که از آن استفاده می شود ایجاد می کند. علاوه بر این، دکوراسیون سبز به ایجاد یک هاله جدید در مناطقی که از آن استفاده می شود کمک می کند.
دکوراسیون سبز چه ویژگی هایی دارد؟

دکوراسیون سبز چه ویژگی هایی دارد؟آرا سوفا

یک اتاق نشیمن با دکوراسیون سبز

گرایش‌های دکوراسیون در میان کنجکاوترین موضوعات کسانی که به خانه جدیدی نقل مکان می‌کنند یا می‌خواهند خانه خود را تغییر دهند، مطرح می‌شود. معمولاً دکوراسیون سبز را در خانه افرادی می بینیم که سادگی و آرامش را در همه زمینه های زندگی ترجیح می دهند. این روند دکوراسیون که تقریباً نشان دهنده طبیعت است، هماهنگی کاملی هم با سبک مدرن و هم با دکوراسیون منزل کلاسیک ایجاد می کند. بنابراین در واقع نیازی نیست همه چیز را بازسازی کنید تا دکوراسیون سبز را با سبک جذاب خود به خانه های خود بیاورید. دکوراسیون سبز را می توانید با وسایلی که از قبل در خانه هایتان استفاده می کنید ایجاد کنید. همه چیز به خلاقیت و سلیقه شما بستگی دارد. در اینجا ایده های دکوراسیون سبز وجود دارد که می توانید با کمی خلاقیت به راحتی در خانه های خود عمل کنید.
خاص بودن ساده است

خاص بودن ساده است-آرا سوفا

دیوارهای گیاه شناسی

اگر رنگ سبزی در مبلمان منزل شما وجود ندارد و به دنبال راه حل مقرون به صرفه تری برای آوردن دکوراسیون سبز به خانه خود نسبت به تجدید مبلمان خود هستید، می توانید دیوارهای خود را نیز به عنوان عنصر دکوراسیون در نظر بگیرید. در واقع گزینه های مختلفی برای دکوراسیون دیوار وجود دارد که یکی از ساده ترین راه ها برای گنجاندن رنگ سبز در خانه های شماست. دیوارهای خانه خود را با کاغذ دیواری هایی بپوشانید که سایه های سبز مورد علاقه شما را شامل می شود. کاغذ دیواری های طرح دار یا ساده را می توانید انتخاب کنید. اگر سلیقه شما طرفدار سادگی است، می توانید دیوارهای خود را با سبز رنگ آمیزی کنید. بنابراین، بدون دور شدن از مینیمالیسم ، درهای یک فضای چشمگیر را باز خواهید کرد. تزئین با نقاشی یا عکس از الگوهای گیاه شناسی نیز از جمله ایده هایی است که می توانید در مورد دکوراسیون سبز در نظر بگیرید.

ghaleb 600 8005 مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.   ghaleb 900 500 site4 مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.

بالش برای تکمیل دکوراسیون سبز

بالش ها علاوه بر مفید بودن، به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون منزل نیز به چشم می خورند. از این نظر، اگر با مبلمان شما ناسازگاری ایجاد نمی کند، می توانید بالش هایی از رنگ های سبز را در پیش زمینه روی تخت یا مبل های راحتی خود قرار دهید. از سوی دیگر، می‌توانید کوسن‌های بزرگ و کرکی را روی زمین بگذارید تا ظاهری طبیعی‌تر و راحت‌تر داشته باشید. البته لازم به یادآوری است که رنگ سبز باید در انتخاب کوسن ها حرف اول را بزند.

ghaleb 600 8003 مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.   ghaleb 900 500 site مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.

ظرافت پرده های سبز

انتخاب پرده یکی از مسائلی است که معمولا در دکوراسیون منزل نادیده گرفته می شود. شاید بتوان گفت که پرده ها در واقع یکی از موارد کلیدی هستند که سبک یک اتاق را تعیین می کنند. اگر می خواهید در چیدمان منزل خود در مرکز دکوراسیون سبز پیشرفت کنید، نباید فراموش کنید که پرده ها یکی از مهم ترین قطعاتی هستند که این سبک را منعکس می کنند و باید بر اساس آن انتخاب خود را انجام دهید. علاوه بر این، هنگام انتخاب پرده برای خانه خود ، از در نظر گرفتن رنگ دیوارها، کف و مبلمان غافل نشوید. مثلا اگر رنگ‌های ساده و روشن را برای دیوارهای خود ترجیح می‌دهید، هنگام انتخاب پرده پس‌زمینه، می‌توانید توجه داشته باشید که به رنگی باشد که با دیوارها متضاد باشد.
با انتخ های هوشمندانه وساده خاص باشید

با انتخاب های هوشمندانه وساده خاص باشید

تاثیر آرام بخش رنگ سبز

شاید یکی از مهم ترین رنگ های مرتبط با طبیعت، در دکوراسیون منزل واقعیتی انکارناپذیر است. اما قبل از اینکه رنگ سبز را با دکوراسیون منزل ترکیب کنید، باید متوجه باشید که رنگ آمیزی چقدر مهم است. در دکوراسیون سبز استفاده از رنگ سبز در سراسر خانه نه تنها چشم را خسته می کند، بلکه می تواند شما را در رسیدن به سبک دلخواه کمک نماید. به همین دلیل استفاده از تناژهای متعادل در مکان های مناسب بسیار مهم است. به عنوان مثال، قبل از اینکه دیوارهای اتاق خود را سبز کنید ، باید اندازه اتاق خود و میزان نور طبیعی وارد شده را در نظر بگیرید و سپس تصمیم خود را بگیرید. زیرا رنگ سبز تیره ای که در اتاق های کوچک و تاریک استفاده می شود، فضای نامناسبی به اتاق می بخشد. اگر اتاق کوچکی دارید، می توانید وسایل خود را از رنگ های سبز روشن انتخاب نمایید تا فضای اتاق را تحت الشعاع قرار ندهد و فقط می توانید  از سبز تیره در محصولات مکمل مانند گلدان ، ریزه کاری، آینه یا گلدان استفاده کنید. به این ترتیب می توانید محیطی را ایجاد کنید که خسته کننده نباشد.

ghaleb 600 8001 مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.   ghaleb 900 500 site3 مبل تختخواب شو راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.

انرژی حیات از گیاهان

گیاهان یکی از شگفت انگیزترین راه ها برای آوردن رنگ سبز و البته طبیعت به خانه های شما هستند. با چند گیاه زنده ای که در گلدان های مناسب دکوراسیون منزل قرار می دهید و خیلی دوستشان دارید، می توانید شاهد تغییر ناگهانی فضای خانه خود باشید. اگر در انتخاب گلدان بلاتکلیف هستید، می توانید گلدان طلایی را بررسی کنید که فکر می کنیم هماهنگی کاملی با گیاهان سبز ایجاد می کند. علاوه بر این، در صورت تمایل می توانید گلدان های مکرومه یکی از ترندهای دوره گذشته را درست کنید و برای حمل گیاهان خود به سقف خانه آویزان کنید. شما می توانید درهای یک ظاهر پر جنب و جوش، طبیعی و پر انرژی را بر روی خانه خود باز کنید!

ضروری برای دکوراسیون سبز ؛ فرش

راه انعکاس سبز در خانه به طبیعی ترین شکل، انتخاب مدل های فرش با سایه های سبز است. از این نظر می‌توانید به فرش‌هایی که می‌توانند با لوازم و مبلمانی که در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده‌اید سازگاری داشته باشند و در جزییات و یا همه آنها سبز باشد ، فرصت بدهید. البته بسیار مهم است که ابعاد فرشی که انتخاب می کنید متناسب با اندازه اتاق شما باشد.

انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیون سبز

اگر در حین دکوراسیون سبز فرصت دارید مبلمان خود را تجدید کنید، می توانید مبل سبز را برای دکوراسیون مناسب بدانید. وقتی صحبت از مبلمان می شود ، یکی از اولین گزینه هایی که به ذهن می رسد، البته ست مبل و صندلی راحتی است. شما می توانید مبل راحتی خود را از میان رنگ های سبز انتخاب کنید تا با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد. اگر تمایل به خرید و ایده گرفتن برای دکوراسیون سبز دارید میتوانید از سایت آرا سوفا و ایکیا استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *