راهنمای خرید

راهنمای جامع و مفید خرید انواع مبل ریلکسی

راهنمای خرید مبل ریلکسی
آیا به دنبال خرید یک مبل ریلکسی مناسب هستید و اما نمی دانید از کجا و چگونه باید خرید کنید ؟ گزینه های زیادی وجود دارد، اما کدام یک برای شما مناسب است؟ شکی در مورد این واقعیت وجود ندارد که اکثر ما عاشق یک مبل راحت و نرم هستیم و با شروع پاییز، شب‌های سردتر طولانی‌تر بهانه‌ای عالی برای دراز کشیدن، قرار دادن پاهای خود و استراحت در صندلی‌ و مبل هایی از از این نوع است. ما به شما کمک می کنیم تا با راهنمای خرید مبل ریلکسی بتوانید با اینکه با انتخاب های بسیار زیادی مواچه هستید انتخاب خوبی داشته باشید. این راهنما نقطه شروع مفیدی را با اطلاعات کلیدی  و راهنمای خرید مبل ریلکسی می باشد.    

آیا مبل ریلکسی جدید من در خانه جا می شود؟

شما باید اتاق خود را اندازه گیری کنید. مطمئن شوید که پنجره ها، درها و شومینه را در نظر بگیرید. اندازه گیری تنها راه برای اطمینان از جا افتادن صندلی شماست. هنگام خرید از یک فروشگاه مبلمان می تواند گمراه شوید. نمایشگاه ها معمولاً فضاهای بسیار بزرگتری نسبت به اتاق های نشیمن و خانوادگی شما دارند. قطعاتی که در فروشگاه عالی به نظر می رسند ممکن است برای فضای شما در خانه خیلی بزرگ باشند. اگر جریان اتاق و هر فضای مورد نیاز دیگری را که ممکن است داشته باشید در نظر نگرفته باشید، ممکن است ابعاد به تنهایی کافی نباشد. مهم است که نه تنها فضای خود را برای تناسب اندازه گیری کنید، بلکه برای مسیری که مبلمان شما باید طی کند تا به اتاق شما در زمان تحویل برسد، مهم است. داشتن اندازه اتاق ها ، فروشنده را قادر می‌سازد تا به شما کمک کند. اگر بتوانید طرحی از اتاق خود بسازید و یا چند عکس بگیرید، این کار حتی مفیدتر خواهد بود. مهم است که هم فضای اتاق و هم ابعاد مبل ریلکسی را از نمایشگاه یا از روی جزئیات در وب‌سایت دنیای مبلمان اندازه‌گیری کنید، جایی که توضیحات و ویژگی‌های کامل محصول را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد تجسم کنید که صندلی شما چگونه به نظر می‌رسد. شایان ذکر است که مبل ریلکسی شما باید بین ۲۵۰ تا ۹۰۰ میلی‌متر دورتر از دیوار قرار گیرد تا امکان درازکشی وجود داشته باشد، بنابراین این را در نظر داشته باشید، مخصوصاً اگر خرید شما در یک اتاق کوچک انجام می‌شود. ما در برخی از مبل ریلکسی‌ها سبک‌های کوچک و حتی بزرگ را ارائه می‌دهیم تا بتوان دقیقاً مبل ریلکسی مورد نیاز خانه خود را تهیه کرد. اگر برای انتخاب سایز مورد نظر خود به کمک نیاز دارید، کارکنان فروش ما در فروشگاه از گزینه های مختلف موجود آگاهی کامل دارند، بنابراین در مراجعه به ما و دیدن ما تردید نکنید یا برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.  
مبل ریلکسی دستی

مبل ریلکسی دستی

مبل ریلکسی چه سایزی بخریم ؟

هنگام انتخاب مبل ریلکسی عالی خود مطمئن شوید که پاهایتان در حالت نشسته با زمین تماس داشته باشد و سرتان به راحتی روی مبل ریلکسی سر قرار بگیرد. همچنین مهم است که مبل ریلکسی جدید شما با بقیه زیبایی های اتاق همخوانی داشته باشد، بنابراین انتخاب رنگ چرم یا پارچه مناسب ضروری است.  
مدل مبل-ریلکسی-دستی

مدل مبل-ریلکسی-دستی

تفاوت بین دستی و برقی چیست؟

مبل ریلکسی دستی

بیشتر مبل ریلکسی‌ها با مکانیزم دستی یا برقی قابل سفارش هستند. بیشتر صندلی‌های درازکش دستی ما انتخابی از بین گیره یا دستگیره در کنار صندلی دارند، این به زیرپایی اجازه می‌دهد تا پاهای شما را تا جایی که راحت‌ترین حالت را دارید بالا ببرد، سپس می‌توانید بیشتر به حالت افقی دراز بکشید. موقعیت با این حال، در برخی از مبل ریلکسی‌های دستی، باید از وزن خود استفاده کنید تا صندلی را به حالت اولیه خود بازگردانید.  
مبل ریلکسی مکانیزم

مبل ریلکسی مکانیزم

  این چیزی بیش از این نیست که پاهای خود را بر روی زیرپایی قرار دهید، اما یک مبل ریلکسی برقی تمام کارها را برای شما انجام می دهد و یک راه حل عالی برای دراز کشیدن راحت تر است.  

 مبل ریلکسی برقی

اگر مشکلات حرکتی یا محدودیت های قدرتی دارید، به یک مبل برقی نیاز دارید. صندلی موتوردار گران‌تر است اما با لمس یک دکمه حرکت نرمی را ارائه می‌کند. ریلکسی برقی تعداد نامحدودی از گزینه های حرکت پا و پشت را ارائه می دهد. وقتی انگشت خود را از روی دکمه بردارید، صندلی در موقعیت خود قفل می شود. مبل ریلکسی‌های پاور دار با دکمه‌های کنار صندلی یا گوشی کار می‌کنند که به شما امکان می‌دهد با لمس یک دکمه موقعیت درازکش را کنترل کنید. این کار به سادگی فشار دادن به بالا و پایین برای استراحت کامل در صندلی راحتی جدید است.راهنمای جامع و مفید خرید انواع مبل ریلکسی راهنمای جامع و مفید خرید انواع مبل ریلکسی

صندلی های بلند و شیب دار برای سالمندان

ما همچنین گزینه سالمندی  و شیب را ارائه می دهیم، این یک آپشن با گزینه اضافه شده است که از حالت ایستاده نزدیک به حالت نشسته دراز می کشد و کاملاً دراز می کشد و سپس به حالت ایستاده برمی گردد که دسترسی به صندلی را آسان می کند. در سال‌های سالمندی هنگام بلند شدن از صندلی، وقتی صندلی در دسترس داریم که کار را برای شما انجام می‌دهد. اگر برای حرکت از حالت نشسته به حالت ایستاده به کمک نیاز دارید، صندلی بالابر برقی بهترین گزینه است. یک دکمه را فشار دهید تا داخل یا خارج شوید یا کاملاً به عقب بخوابید. صندلی و پشتی یک تکه با هم حرکت می‌کنند و شکاف‌ها را از بین می‌برند و در همه حالت‌های خوابیده حمایت کامل بدن را فراهم می‌کنند.  
سالمندی-ریلکسی

سالمندی-ریلکسی

فاکتورهای مهمی که در انتخاب باید در نظر بگیرید:
  • راحتی
  • ظاهر
  • دوام
  • نگهداری
  • هزینه
چرم با بافت متمایز خود، بیشترین ارزش خود را از یک ماده خام طبیعی و کیفیتی که به مبلمانی که در آن بسته بندی می کند، می گیرد. اما همه چرم ها برابر نیستند. بسیاری از انواع چرم برای مبلمان استفاده می شود و هر چه فرآیندهای بیشتری انجام شود ارزش آن کمتر می شود. هنگام انتخاب این روکش برای مبل یا صندلی خود مطمئن شوید که نوع چرم استفاده شده را می شناسید. اگر تصمیم به خرید پارچه ای دارید، گزینه های زیادی وجود دارد. الیاف طبیعی و نوع بافت از جمله گزینه های روکش مبلمان هستند که می توان از بین آنها انتخاب کرد. برخی از پارچه های موجود در بازار خواص منحصر به فردی دارند و باید هنگام انتخاب منسوجات برای مبلمان خود مورد توجه قرار گیرند. آنها عبارتند از:
  • پارچه های عملکردی: طراحی شده اند تا به طور خاص در برابر سایش مقاومت کنند و در عین حال تمیز کردن آنها ساده باشد
  • مقاوم در برابر لکه: فناوری دفع ریزش هایی مانند پارچه های iClean La-Z-Boy که آرامش خاطر را فراهم می کند.
  • سازگار با محیط زیست: منسوجات پایدار مانند Sustainable Fabrics که از بطری های آب بازیافتی ساخته شده اند.
  • ضد میکروبی: خواص ضد میکروبی برای محافظت در برابر کپک، کپک و باکتری های ایجاد کننده بو در پارچه بافته می شود.
  • دوستدار حیوانات خانگی: آزمایش شده برای شبیه سازی خراش ها و سایش حیوانات خانگی برای اطمینان از پارچه ای بادوام و قابل شستشو
در مرحله بعد، وقت آن است که مطمئن شوید انتخاب رنگ یا الگوی شما با بقیه مبلمان و لوازم داخل اتاق هماهنگ است.   راهنمای جامع و مفید خرید انواع مبل ریلکسی راهنمای جامع و مفید خرید انواع مبل ریلکسی

ریلکسی من چگونه تحویل داده می شود؟

بیشتر صندلی‌های مبل ریلکسی می‌توانند برای سهولت در تحویل، پشتی را جدا کنند، به این معنی که می‌توانید از طیف وسیع‌تری از صندلی‌های تکیه‌دار نسبت به آنچه فکر می‌کنید، انتخاب کنید. اگر نگران نصب یک کالا در خانه خود هستید، همیشه با ما تماس بگیرید یا پیامی ارسال کنید تا بتوانیم با سالها تجربه خود در زمینه صندلی های تکیه گاه به شما کمک کنیم. همه مبل‌ها و صندلی‌های ریلکسی دارای راهنمای مراقبتی هستند که به افزایش عمر محصول شما کمک می‌کند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از استفاده از هر محصول جدیدی روی صندلی جدید خود، آن را بررسی کنید. اگر از محصولات تمیزکننده مرطوب استفاده می کنید، به خصوص اگر صندلی برقی دارید، مراقب باشید زیرا این کار توصیه نمی شود.  
ریلکسی برقی آراسوفا-re12

ریلکسی برقی آراسوفا-re12

موارد مهم دیگری که باید در خانه خود در نظر بگیرید:

دیوارهای اتاق چه رنگی هستند؟ آیا قصد نقاشی دارید؟ آوردن نمونه ای از رنگ رنگ به فروشگاه به هماهنگی پارچه های صندلی کمک می کند. آیا در اتاق پنجره و در وجود دارد؟ تا زمانی که جلوی پنجره را نگیرد می توانید یک صندلی را جلوی پنجره قرار دهید. چه مبلمانی در اتاق می ماند و چه چیزی را جایگزین خواهید کرد؟ آیا چیزهای قدیمی با صندلی جدید شما همراه می شود؟ اتاق چه نوع کفی دارد؟ کاشی یا ضد خش؟ مطمئن شوید که از کف های چوبی خود با پدهای نمدی محافظت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .