آیا به دنبال خرید یک مبل ریلکسی مناسب هستید و اما نمی دانید از کجا و چگونه باید خرید کنید؟ گزینه های زیادی وجود دارد، اما کدام یک برای شما مناسب است؟

شکی در مورد این واقعیت وجود ندارد که اکثر ما عاشق یک مبل راحت و نرم هستیم و با شروع پاییز، شب‌های سردتر و طولانی‌تر بهانه‌ای عالی برای دراز کشیدن، قرار دادن پاهای خود و استراحت در صندلی‌ و مبل هایی از از این نوع است. ما به شما کمک می کنیم تا با راهنمای خرید مبل ریلکسی بتوانید با اینکه با انتخاب های بسیار زیادی مواجه هستید انتخاب خوبی داشته باشید. این راهنما نقطه شروع مفیدی را با اطلاعات کلیدی و راهنمای خرید مبل ریلکسی می باشد.

آیا مبل ریلکسی جدید من در خانه جا می شود؟

شما باید اتاق خود را اندازه گیری کنید، درها و شومینه و پنجره ها را در نظر بگیرید و مطمئن شوید مبل ریلکسی شما در محیطی که برای آن در نظر گرفته اید در هر دو حالت صندلی و باز شو جا میشود.

هنگام خرید از یک فروشگاه مبلمان می توانید گمراه شوید. نمایشگاه ها معمولاً فضاهای بسیار بزرگتری نسبت به اتاق های نشیمن و خانوادگی شما دارند. قطعاتی که در فروشگاه عالی به نظر میرسند ممکن است برای خانه شما خیلی بزرگ باشند. اگر مساحت و فضای در نظر گرفته شده اتاق و هر فضای مورد نیاز دیگری را که ممکن است داشته باشید در نظر نگرفته باشید، ممکن است از خرید خود دلسرد شده و خرید شما اشتباه باشد.

مهم است که نه تنها فضای خود را برای تناسب اندازه گیری کنید، بلکه برای مسیری که مبلمان شما باید طی کند تا به اتاق شما در زمان تحویل برسد، مهم است که اندازه طول و عرض راه رو ها را هم داشته باشید.

داشتن اندازه اتاق ها، فروشنده را قادر می‌سازد تا به شما کمک کند. اگر بتوانید طرحی از اتاق خود بسازید و یا چند عکس بگیرید، این کار حتی مفیدتر خواهد بود.

مهم است که هم فضای اتاق و هم ابعاد مبل ریلکسی را از نمایشگاه یا از روی جزئیات در وب‌ سایت آرا سوفا اندازه‌گیری کنید، جایی که توضیحات و ویژگی‌های کامل محصول را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد تجسم کنید که صندلی شما چگونه به نظر می‌رسد.

شایان ذکر است که مبل ریلکسی شما باید بین 20 تا 40 سانتی متر با فاصله از دیوار قرار گیرد تا امکان درازکشی وجود داشته باشد، بنابراین این را در نظر داشته باشید، مخصوصاً اگر خرید شما برای یک اتاق کوچک انجام می‌شود.

ما در برخی از مبل ریلکسی‌ها سبک‌های کوچک و حتی بزرگ را ارائه می‌دهیم تا بتوان دقیقاً مبل ریلکسی مورد نیاز خانه خود را تهیه کنید. اگر برای انتخاب سایز مورد نظر خود به کمک نیاز دارید، کارکنان فروش ما در فروشگاه های آرا سوفا در تهران و کرج از گزینه های مختلف موجود آگاهی کامل دارند، بنابراین در مراجعه به ما و دیدن ما تردید نکنید یا برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای تماس و کسب مشاوره رایگان از کارشناسان فروش ما میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید.

09105249364 شعبه تهران، سعادت آباد

09389095151 شعبه کرج، گوهردشت

مبل ریلکسی دستی

مبل ریلکسی دستی

مبل ریلکسی چه سایزی بخریم ؟

هنگام انتخاب مبل ریلکسی عالی خود مطمئن شوید که پاهایتان در حالت نشسته با زمین تماس داشته باشد و سرتان به راحتی روی مبل ریلکسی قرار بگیرد. همچنین مهم است که مبل ریلکسی جدید شما با بقیه زیبایی های اتاق همخوانی داشته باشد، بنابراین انتخاب رنگ چرم یا پارچه مناسب ضروری است.

مدل مبل-ریلکسی-دستی

مدل مبل-ریلکسی-دستی

تفاوت بین دستی و برقی چیست؟

مبل ریلکسی دستی

بیشتر مبل ریلکسی‌ها با مکانیزم دستی یا برقی قابل سفارش هستند. بیشتر صندلی‌های درازکش دستی ما گزینه انتخابی از بین گیره یا دستگیره در کنار صندلی دارند، این به زیرپایی اجازه می‌دهد تا پاهای شما را تا جایی که راحت‌ترین حالت را دارید بالا ببرد، سپس می‌توانید بیشتر به حالت افقی دراز بکشید. موقعیت با این حال، در برخی از مبل ریلکسی‌های دستی، باید از وزن خود استفاده کنید تا صندلی را به حالت اولیه خود بازگردانید.

در مبل های ریلکسی دستی آرا سوفا شما یه آپشن فوق العاده و عالی دارید که میتوانید از آن استفاده کنید و این سه آپشن دقیقا در یک مبل تعبیه شده، حالت راک، حالت گردن و حالت ریلکس شو به دو صورت بالا آمدن پا و عقب رفتن پشتی؛ این واقعا بینظیره. در فیلم بالا نحوه عملکرد یک مدل مبل ریلکسی آرا سوفا را دیدید.

 مبل ریلکسی برقی

اگر مشکلات حرکتی یا محدودیت های قدرتی دارید، به یک مبل برقی نیاز دارید. صندلی موتوردار گران‌تر است اما با لمس یک دکمه حرکت نرمی را ارائه می‌کند. ریلکسی برقی تعداد نامحدودی از گزینه های حرکت پا و پشت را ارائه می دهد. وقتی انگشت خود را از روی دکمه بردارید، صندلی در موقعیت خود قفل می شود.

مبل ریلکسی‌های پاور دار با دکمه‌های کنار صندلی یا گوشی کار می‌کنند که به شما امکان می‌دهد با لمس یک دکمه موقعیت درازکش را کنترل کنید. این کار به سادگی فشار دادن به بالا و پایین برای استراحت کامل در صندلی راحتی جدید است.ریلکسی برقی RE12 D1 آرا سوفا 3 مبل تختخواب شو آیا به دنبال خرید یک مبل ریلکسی مناسب هستید و اما نمی دانید از کجا و چگونه باید خرید کنید؟ گزینه های زیادی وجود دارد، اما کدام یک برای شما مناسب است؟

صندلی های بلند و شیب دار برای سالمندان

ما همچنین مدلی از مبل ریلکسی را ارائه می دهیم به نام مبل ریلکسی سالمندی.

این مدل از مبل ریلکسی به صورت شیب دار است و این امکان را می دهد که افرادی که ناتوانی جسمی دارند یا در دوران نقاهت بعد از عمل های جراحی هستند و یا اینکه به علت کهولت سن کمی در بلند شدن و نشستن دشواری دارند این مدل مبل ریلکسی در بلند شدن و نشستن کمک شایانی به آن ها میکند.

اگر برای حرکت از حالت نشسته به حالت ایستاده به کمک نیاز دارید، صندلی بالابر برقی بهترین گزینه است. یک دکمه را فشار دهید تا داخل یا خارج شوید یا کاملاً به عقب بخوابید. صندلی و پشتی یک تکه با هم حرکت می‌کنند و شکاف‌ها را از بین می‌برند و در همه حالت‌های خوابیده حمایت کامل بدن را فراهم می‌کنند.

سالمندی-ریلکسی

سالمندی-ریلکسی

فاکتورهای مهمی که در انتخاب باید در نظر بگیرید:

  • راحتی
  • ظاهر
  • دوام
  • نگهداری
  • هزینه

چرم با بافت بینظیری که دارد محبوب ترین پارچه برای انواع مبل ریلکسی است، اما با این حال باز هم نوع و رنگ پارچه انتخابی مبل ریلکسی به انتخاب و سلیقه شما طبق رنگ دلخواه و یا رنگ دکوراسیون شماست.

پارچه چرم زیبایی چشم گیر و غیر قابل انکاری دارد اما از آسیب پذیری و حساس بودن آن نمیتوان چشم پوشی کرد. اگر به دنبال زیبایی چرم هستید و خاصیت عمر بیشتر پارچه مبلی را میخواهید پشینهاد مجموعه آرا سوفا بعد از حدود 20 سال سابقه تولید و صادرات انواع مبل تختخواب شو و ریلکسی چرم پارچه است.

اگر تصمیم به خرید پارچه ای دارید، گزینه های زیادی وجود دارد. الیاف طبیعی و نوع بافت از جمله گزینه های روکش مبلمان هستند که می توان از بین آنها انتخاب کرد.

برخی از پارچه های موجود در بازار خواص منحصر به فردی دارند و باید هنگام انتخاب منسوجات برای مبلمان خود مورد توجه قرار گیرند. آنها عبارتند از:

  • پارچه های عملکردی: طراحی شده اند تا به طور خاص در برابر سایش مقاومت کنند و در عین حال تمیز کردن آنها ساده باشد
  • مقاوم در برابر لکه: فناوری دفع ریزش هایی مانند پارچه های iClean La-Z-Boy که آرامش خاطر را فراهم می کند.
  • سازگار با محیط زیست: منسوجات پایدار مانند Sustainable Fabrics که از بطری های آب بازیافتی ساخته شده اند.
  • ضد میکروبی: خواص ضد میکروبی برای محافظت در برابر کپک، کپک و باکتری های ایجاد کننده بو در پارچه بافته می شود.
  • دوستدار حیوانات خانگی: آزمایش شده برای شبیه سازی خراش ها و سایش حیوانات خانگی برای اطمینان از پارچه ای بادوام و قابل شستشو

در مرحله بعد، وقت آن است که مطمئن شوید انتخاب رنگ یا الگوی شما با بقیه مبلمان و لوازم داخلی اتاق هماهنگ است.

برقی مبل ریلکس مبلمان ریلکسی برقی e1627910161662 مبل تختخواب شو آیا به دنبال خرید یک مبل ریلکسی مناسب هستید و اما نمی دانید از کجا و چگونه باید خرید کنید؟ گزینه های زیادی وجود دارد، اما کدام یک برای شما مناسب است؟

ریلکسی من چگونه تحویل داده می شود؟

بیشتر صندلی‌های مبل ریلکسی می‌توانند برای سهولت در تحویل، پشتی را جدا کنند، به این معنی که می‌توانید از طیف وسیع‌تری از صندلی‌های تکیه‌دار نسبت به آنچه فکر می‌کنید، انتخاب کنید. اگر نگران نصب یک کالا در خانه خود هستید، همیشه با ما تماس بگیرید یا پیامی ارسال کنید تا بتوانیم با سالها تجربه خود در زمینه صندلی های تکیه گاه به شما کمک کنیم.

همه مبل‌ها و صندلی‌های ریلکسی دارای راهنمای مراقبتی هستند که به افزایش عمر محصول شما کمک می‌کند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از استفاده از هر محصول جدیدی روی صندلی جدید خود، آن را بررسی کنید. اگر از محصولات تمیزکننده مرطوب استفاده می کنید، به خصوص اگر صندلی برقی دارید، مراقب باشید زیرا این کار توصیه نمی شود.

ریلکسی برقی آراسوفا-re12

ریلکسی برقی آراسوفا-re12

 موارد مهم دیگری که باید در خانه خود در نظر بگیرید:

دیوارهای اتاق چه رنگی هستند؟ آیا قصد نقاشی دارید؟ آوردن نمونه ای از رنگ ها به فروشگاه به هماهنگی پارچه های مبل ریلکسی کمک می کند.

آیا در اتاق پنجره و در وجود دارد؟ تا زمانی که جلوی پنجره را نگیرد می توانید یک صندلی را جلوی پنجره قرار دهید.

چه مبلمانی در اتاق می ماند و چه چیزی را جایگزین خواهید کرد؟ آیا چیزهای قدیمی با صندلی جدید شما همراه می شود؟

اتاق چه نوع کفی دارد؟ کاشی یا ضد خش؟ مطمئن شوید که از کف های چوبی خود با پدهای نمدی محافظت می کنید.

سخن پایانی

اگر با خواندن این مقاله قصد خرید مبل ریلکسی دارید و هنوز مردد هستید که چه مدلی از انواع مبل ریلکسی به درد شما میخورد و کدام گزینه مناسب خرید است میتوانید وارد سایت ما به نشانی www.AraSofa.com شده و با مطالعه سابقه برند ما و همچنین دیدن نمونه کارها و رضایت مشتریان عزیزمون نسبت به خریدی که از ما داشتن انتخاب نهایی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *