اخبار

قیمت مبل تخت شو

قیمت-انواع-مبل-تخت-شو-آرا-سوفا

قیمت مبل تختخواب شو

قیمت یک مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد.

1- آیا هدف از خرید این کانلپه یا مبل صرفا برای استفاده موقت می باشد؟

2- آیا برای تکمیل دکوراسیون خود نیاز به خرید مبل دارید ؟

3- به دنبال خرید مبل با کیفیت و با دوام هستید ؟

4- جهت تعویض تخت خواب نیاز به مبل تخت خواب شو دارید ؟

جواب شما به هر سوال میتواند گزینه های متفاوتی را برای شما به ارمغان بیاورد. اما ما به شما این نوید را میدهیم که انتخاب مدل های مختلف، تفاوتی در کیفیت آنها ندارد و شرکت آرا سوفا صرفا یک خط تولید بیشتر ندارد. این خط همان خطی است که بخشی از محصولاتش صادر می شود و بخشی از آن نیز روانه بازار داخلی می شود. مواد اولیه طی 17 سال گذشته از تامین کنندگان اصلی و با کیفیت داخلی و خارجی تامین شده و هر سری تغییر نمیکند.

کالایی تولید شده در مجموعه آرا سوفا با کمترین سود ممکن روانه بازار می شود و صرفا در فروشگاه ها و شعب خود شرکت عرضه می شود، لذا هزینه های فروشگاهی و نمایشگاهی به آن اضافه نمی شود .

 

قیمت کاناپه و مبل تختخواب شو

قیمت کاناپه های تختخواب شو بر اساس تعداد نفرات که قرار است روی آن بخوابند ، تعداد نشیمن ، باکس دار و بدون باکس ، قابلیت جدا شدن بخش ها ، تشک مجزا و … متفاوت می باشد.

بر اساس تمام ویژگی های گفته شده در سایت آرا سوفا قیمت ها قابل مشاهده می باشد و از کمترین آنها که حدود 12500000 تومان می باشد شروع قیمت های آنها است.

 

تقاوت قیمت مبل تخت خواب شو  آرا سوفا با سایر شرکت ها یا کارگاه ها

با احترام به تمام تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا ، همانطور که قبلا اشاره شد قیمت کالاها ، تابعی از مواد مصرقی ، دستمزد ها و سایر آیتم ها می باشد که در شرکت آرا سوفا مجموع هزینه ها و سود منصفانه قیمت کالا را تشکیل میدهند. برخی از شرکت ها ممکن از محصولات مشابه را بالاتر یا پایین تر بقرشوند. این شمایید که در نهایت تصمیم خواهید گرفت که از کجا خرید نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *