نمایش 3d

مبلمان زیر قابلیت نماش در محیط شما را دارند

برای اطلاع بشتر به انتهای صفحه مراجعه نمایید

چطوری با موبایل یا تبلت می تونم ببینم ؟

 هنگام استفاده از این فناوری در تلفن همراه هوشمند و یا تبلت خود دقت نمایید که برای تجربه بهتر استفاده از فناوری واقعیت افزوده، در دستگاه‌های اندرویدی نرم‌افزار گوگل کروم (Google Chrome) به‌روزرسانی شده و آخرین نسخه اندروید و در دستگاه‌های اَپل نرم‌افزار سافاری (Safari) به‌روزرسانی شده و آخرین نسخه ios نصب شده باشد و مورد استفاده قرار گیرد. درصورت به‌روز بودن سیستم عامل (اندروید/IOS) ‌ و مرورگر (گوگل کروم/سافاری) می‌بایست در کنار مدل سه‌بعدی محصولات دکمه‌ای با عنوان «در فضای خود ببینید» مشاهده شود. در صورتی که این دکمه در کنار مدل محصول قابل مشاهده نیست و به‌روزرسانی‌های ذکر شده انجام شده است، به احتمال قوی تلفن همراه هوشمند و یا تبلت شما فاقد قطعه سخت‌افزاری هسته واقعیت افزوده است. برای مشاهده دستگاه‌های دارای این قطعه سخت‌افزاری می‌توانید با استفاده از vpn از سایت توسعه‌دهندگان گوگل (https://developers.google.com/ar/devices) دیدن کنید.

درصورت مشاهده دکمه «در فضای خود ببینید» شما می‌توانید با انتخاب این دکمه و با استفاده از دوربین دستگاه خود محصول مورد نظر را در فضای خود مشاهده کنید. پس از انتخاب این دکمه ممکن است مرورگر از شما اجازه دسترسی به دوربین دستگاه را درخواست کند. پس از پاسخ مثبت به اجازه دسترسی مرورگر، دوربین دستگاه شما فعال شده و شما می‌بایست سطح زمین مورد نظر را برای مشاهده محصول به دوربین نشان دهید. سیستم واقعیت افزوده با بررسی لبه‌ها و برآمدگی‌ها، سطح زمین را شناسایی می‌کند، بنابراین علاوه بر نشان دادن سطح زمین به دوربین دستگاه خود، لازم است کمی دوربین را در اطراف محل مورد نظر نیز حرکت دهید تا سطح زمین به درستی شناسایی شود. از آنجایی که ممکن است در محل مورد نظر شما سطوح دیگری به جز زمین هم وجود داشته باشد (مثل سطح میز، مبل و غیره) بهتر است کمی دوربین دستگاه را به سطح زمین نزدیک کنید و از قرار دادن سطوح مختلف در قاب دوربین خودداری کنید. در صورتی که محصول مورد نظر در سطحی بالاتر از سطح زمین نمایش داده شد به دلیل وجود سطحی بالاتر از زمین (مثل سطح میز، مبل و غیره) در اطراف و قرار گرفتن این سطح در دسترس دوربین تلفن همراه است و برای حل این مشکل می‌توانید از صفحه نمایش خارج شده و دوباره وارد شوید و با رعایت موضوعات گفته شده، دوباره سطح زمین را به دوربین دستگاه نشان دهید.

پس از نمایش محصول کمی از آن فاصله بگیرید تا نمای کامل محصول را ببینید. در گوشی‌های تحت سیستم عامل اندروید برای جابه‌جا کردن محصول در قسمت زیر محصول مربعی دیده می‌شود که با فشار انگشت بر روی آن و حرکت انگشت محصول جابه‌جا می‌شود. در صورتی که قصد چرخش محصول را دارید انگشت خود را خارج از مربع یاد شده قرار داده و با حرکت انگشت به سمت راست و چپ محصول را می‌توانید بچرخانید. در دستگاه‌های اَپل (تحت سیستم عامل IOS) با قرار دادن یک انگشت روی محصول می‌توانید محصول را جابه‌جا کنید و با قرار دادن دو انگشت محصول را بچرخانید.