همانطور که با مبلمان تختخواب شو آشنایی و شناخت کافی دارین این دست از مبلمان به عنوان مبلمان چند منظوره و یا مبلمان با کاربری متفاوت شناخته میشوند. برند آرا سوفا با سابقه ۱۸ سال تولید و صادرات مستمر انواع مبلمان تختخواب شو دارای بیشترین تنوع در تولید مبلمان تختخوابشو است.

این شرکت انواع مبلمان راحتی و کاناپه های تختشو را تولید کرده که هر کدام ویژگی های خاص خود را  دارند در این مقاله قصد داریم انواع مبل تخت خواب شو باکس دار آرا سوفا را برای شما معرفی نماییم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مبل ال تختخواب شو باکس دار

مبل ال تختخواب شو باکس دار

اکثر مبلمان تختخواب شو تولیدی در آرا سوفا دارای فضای باکس یا کمد مانندی در زیر فضای نشیمن خود هستند که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بسیاری از وسایل خود که فضایی برای نگهداری آنها ندارید را در آن جا قرار دهید.

این مزیت مبلمان تختخواب شو بسیار مناسب خانه هایی با فضای کوچک هستند و فضای ذخیره سازی بیشتر به شما میدهند.

در ادامه مدل هایی از آرا سوفا را خواهید دید که دارای فضای باکس در زیر نشیمن هستند.

مدل v از جمله مدل هایی است که دارای فضای باکس بزرگ در زیر نشیمن است. این مدل دارای ابعاد مختلف و در مدل های یک نفره و دو نفره و حتی بدون دسته تولید میشود.

کاناپه تختخواب شو باکس دار آرا سوفا

کاناپه های تختخواب شو در حالت مبل امکان نشیمن ۳ الی ۴ نفره را برای شما ممکن می سازند و در حالت تخت خواب هم به تختخواب یک نفره مبدل میشوند.

این مدل ها هم دارای فضای باکس در زیر نشیمن هستند. در ادامه فیلم باز و بسته شدن کاناپه تخت شو آرا سوفا که بسیار پر فروش و محبوب است را قرار داده ایم.

مبل دو نفره تخت خواب شو باکس دار

مبل های تختخواب شو این امکان را دارند که هم به تختخواب دو نفره تبدیل شوندو هم به تخت خواب یک نفره، در مدل های دو نفره تخت خواب شو هم بیشتر مدل ها دارای فضای باکس هستند از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های دو نفره آرا سوفا میتوان به مدل v22  و b22 و g25 اشاره کرد. در ادامه فیلمی از باز و بسته شدن و دسترسی به فشای باکس مدل g25 خواهید دید.

برای دیدن باقی مدل های مبل تختخواب شو باکس دار میتوانید به انواع مبل تخت خواب شو آرا سوفا مراجعه نمایید و فیلم هر محصول همراه با مشخصات آن را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .