مکانیزم مبل تخت شو

مکانیزم در واقع همان لولا یا اهرم تغییر دهنده حالت مبل به تخت یا بالعکس است که در انواع مبل تخت خواب شو که به تخت هم تبدیل شوند کاربرد دارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

همانطور که گفته شد مکانیزم مبل تخت شو چون به نوعی اهرم تغییر دهنده حالت مبل به تخت است که باید بسیار با دوام و با کیفیت باشد تا طی باز و بسته شدن های مکرر و پر تکرار مبل تختخواب شو اتفاقی برای آن نیوفتد و به زودی خراب نشود.

در ایران شرکت های زیادی هستند که این مکانیزم هارا از خارج کشور وارد میکنند یا اینکه خود تولیده کننده هستند.آرا سوفا از جمله شرکت هایی است که به اهمیت کیفیت و دوام مکانیزم در مبل های خود آگاه است و توجه زیادی برای بهترین بودن و کیفیت مکانیزم های مصرفی در مبلمان خود دارد.

مکانیزم ها و لولا های استفاده شده در محصولات آرا سوفا متفاوت می باشد. برخی از مکانیزم ها فقط در مبل های راحتی کاربرد دارد و برخی فقط در مبل ال. در این مقاله قصد داریم تمام مکانیزم های استفاده شده در محصولات آرا سوفا را معرفی نماییم.

مکانیزم مبل تختخواب شو مکانیزم مبل تختخواب شو + عکس

انواع مکانیزم مبل تختخواب شو

  • مکانیزم تختخواب شو کاناپه ای
  • مکانیزم تختخواب شو لوله ای
  • مکانیزم تخت شو چرخان یا بارسلون
  • مکانیزم پشت سری
  • مکانیزم زیر پایی
  • مکانیزم دسته تاشو
  • مکانیزم قیچی

مکانیزم مبل تختخواب شو مکانیزم مبل تختخواب شو + عکس

مکانیزم مبل های تخت شو معمولا از جنس فلزات سخت میباشند و توسط دستگاه های مختلف هنگام تولید تست می شوند. اما به هر حال جنس های مختلفی از این نوع مکانیزم در بازار می باشد هم با کیفیت و هم بی کیفیت.

مکانیزم هایی که آرا سوفا در محصولات خود استفاده میکند از تولید کنندگان معتبر تهیه می شود که سالهای سال تجربه دارند. معمولا اکثر مکانیزم ها ساخت کشور ترکیه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .