کارخانه مبل آرا
مواد اولیه مورد استفاده در مبل راحتی و تخت شو مبل آرا

مواد اولیه مصرفی در مبل آرا

اسکلت مبل

اسکلت و یا به اصطلاح کلاف مبل های تولیدی شرکت مبل آرا عموما از فلز سبک صنعتی می باشد. که بسیار مقاوم می باشد و طول عمر بسیار بالایی دارند. هر چقدر فلز عمر مفید داشته باشد به همان اندازه کلاف مبل ها عمر دارند.

مکانیزم مبل تختخواب شومکانیزم و لولاها

حساس ترین و مهمترین قسمت یک مبل تختخواب شو نسب به یک مبل راحتی مکانیزم آن می باشد. مکانیزم در واقع همان به اصطلاح لولا می باشد با پیچیدگی بیشتر که در واقع این لولاها در نهایت عملی را انجام می دهند.

این مکانیزم ها تک کاره یا چند کاره می باشند.

مکانیزم مورد استفاده در شرکت مبل آرا از معتبر ترین شرکت های اروپایی وارد می شوند و همه تست های لازم توسط دستگاه های شبیه ساز انجام می گیرد سپس به مرحله صدور می رسد.

متاسفانه در ایران افراد زیادی اقدام به واردات مکانیزم و لولاهای ضعیف تختخواب شو ، نموده اند و کارگاهها و برخی شرکت ها بدون اطلاع یا با اطلاع از این محصولات ضعیف استفاده میکنند و در آینده مشکلاتی را برای مشتریان به وجود می آورد.

مکانیزم مبل تخت شو ترک

جنس کف مبل

جنس کفی مبل از ابر فشرده یورتان با دانسیته 30 تا 40 کیلوگرم می باشد. این نوع ابرها به خاطر اینکه ناخالصی ندارند در محصولات مبل آرا استفاده می شوند. از دیگر استفاده این نوع ابرها در تشک های کاملا طبی می باشد که بسیار گرانتر از تشک های معمولی و فنر هستند.

اسفنج مبلپارچه و چرم

استفاده از پارچه و چرم مرغوب و با کیفیت باعث افزایش و طول عمر مبلمان می شود.

پارچه های مورد استفاده در محصولات مبل آرا دارای خاصیت لک زدایی آسان می باشد. همچنین به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید در این نوع پارچه ها و چرم ها مخصوصا مانند دیگر چرم های مصنوعی بازار سریع پوسته نمی شوند.

پارچه مبلی