معرفی آرا سوفا

آرا سوفا یکی از تولید کنندگان قدیمی در صنعت مبلمان ایران می باشد که از سال 1383 تولید مبلمان را با الگو گرفتن از محصولات مختلف دنیا که نزدیکی با فرهنگ ایرانی دارند در دستور کار خود قرارداد. در ادامه شما با انواع محصولات تولیدی در این شرکت و همچنین سابقه فعالیت این شرکت آنشنا خواهید شد.

انواع محصولاتی که در آرا سوفا تولید می شوند:

مبل تخت شو یک نفره، مبل تخت شو دو نفره، مبل ال تخت شو، مبل راحتی و … می باشد.

نمایی از کارخونه شرکت مبل آرا

نمایی از کارخونه شرکت مبل آرا

این شرکت ابتدا با تولید مبلمان با سبک های مختلف و همچنین واردات برخی مدلها از کشور ترکیه وچین تا سال 1390 ادامه داد. در سال 92 با طراحی جذاب خود توانست در نمایشگاه بین المللی تهرا ن جایزه برترین تولید کننده را در دسته خود دریافت کند و این روند چندین سال پیاپی تکرار شد و نقطه عطف آن در سال 1396 با دریافت تندیس طلایی و لوح زرین نمایشگاه بین المللی تهران ادامه یافت.

6 مبل تختخواب شو بخشی از محصولات مبل آرا که شامل محصولات متنوع از جمله مبل تختخواب شو ، مبل تختخوابشو یک نفره ، مبل ال تختخوابشو ، مبل راحتی تخت خواب شو ، میز ، میز جلو مبلی و عسلی ، میز نهار خوری و سایر مصنوعات مرتبط با حوزه مبل و دکوراسیون می باشد در این سایت عرضه می شود.

آرا سوفا توانست به خلاء موجود در بازار که ضعف طراحی و تنوع بود بازار فروش این محصولات را برای خریداران جذاب کند و همچنین توانست برخی از هتل ها ، سازمانها و مراکز بزرگ تفریحی کشور را با محصولات خود تجهیز کند . این افتخار صرفا داخل کشور نبود و چندین پروژه تجهیز هتل در عراق ، تاجیکستان ، قزاقستان ، گرجستان و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز از سوابق درخشان آرا سوفا بوده است و با عث افتخار برای این مجموعه می باشد که با وجود رقابت های بین المللی توانست این پروژه ها توسط شرکت ایرانی انجام گیرد.

تولید انبوه انواع مبلمان تختخواب شو آرا سوفا

بخشی از محصولات مبل آرا که شامل محصولات متنوع از جمله مبل تختخواب شو ، مبل تختخوابشو یک نفره ، مبل ال تختخوابشو ، مبل راحتی تخت خواب شو ، میز ، میز جلو مبلی و عسلی ، میز نهار خوری و سایر مصنوعات مرتبط با حوزه مبل و دکوراسیون می باشد در این سایت عرضه می شود.

sofabed loh1 arasofa e1569338075879 مبل تختخواب شو بخشی از محصولات مبل آرا که شامل محصولات متنوع از جمله مبل تختخواب شو ، مبل تختخوابشو یک نفره ، مبل ال تختخوابشو ، مبل راحتی تخت خواب شو ، میز ، میز جلو مبلی و عسلی ، میز نهار خوری و سایر مصنوعات مرتبط با حوزه مبل و دکوراسیون می باشد در این سایت عرضه می شود.

سابقه آرا سوفا

مبل آرا با برند صادراتی آرا سوفا   یکی از از با تجربه ترین تولید کننده های فعال در زمینه مبلمان در ایران می باشد که سابقه 15 سال تولید مستمر مبل و سایر محصولات از جمله مبل تختخواب شو، مبل راحتی تختخوابشو، مبل تخت شو یک نفره، مبل ال تختخوابشو و … برخی از دسته بندی محصولات این شرکت بزرگ می باشد.
تولیدات این شرکت توسط جدیدترین و بروزترین ماشین آلات اروپایی تولید می شود. به طوریکه تمامی محصولات از لحاظ شکل و اندازه برابر و همسان هستند.
شرکت مبل آرا در سال های 1392 تا 1396 با بدست آوردن جوایز مختلف نشان داد که کیفیت همواره مورد توجه دلسوزان این صنعت می باشد.
این کارخانه اکنون در فضایی بزرگ و در سان های مجزا در حال فعالیت می باشد و برخی از محصولات شرکت مبل ارا نیز صادر می شود.

تولید انواع مبل تخت خواب شو با بهترین ماشین آلات صنعتی در آرا سوفا

تولید انواع مبل تخت خواب شو با بهترین ماشین آلات صنعتی در آرا سوفا

خط مشی

مبل  آرا سوفا ،استفاده از مواد خام با کیفیت بالا، کنترل دقیق کمی و کیفی در ایستگاه های تولید و سیستم های تولید با بهترین دانش جهان را ارائه می دهد. این گروه تولید کننده خط مشی کیفیت خود را به شرح زیر اعلام می کند:

  • مشاوره و ارائه اطلاعات کافی در مورد محصول
  • ارائه محصولات با بهترین کیفیت و تنوع متنوع قیمت مناسب
  • آموزش  و خدمات پس از فروش
  • پاسخگویی و ارتباط بلند مدت با مشتری
  • ارتقاء مدل کسب و کار براساس روابط عاطفی
  • بهبود رضایت مشتری و احترام به منافع طرفین
  • بهبود مستمر در تولید محصولات متنوع
  • ارتقاء محصولات محافظ محیط زیست
  • تحقیق و توسعه و نوآوری در طراحی

قبل از تولید یک محصول نیازهای حال و آینده مشتریان توسط تیم QFD شرکت آرا سوفا دریافت میشود و آیتم های مورد درخواست مشتریان به مفاهیم تولیدی تبدیل شده ، محصول طراحی شده در آزمایشگاه و پژوهشگاه استاندارد ایران مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در نهایت محصول مورد نظر با پاس کردن تست های مختلف وارد فروشگاه شرکت شده تا مصرف کننده نهایی به عنوان آخرین مرحله آن را مورد ارزیابی قرار دهد . پس از طی شدن موفقیت آمیز تمامی مراحل محصول آماده تولید انبوه و ورود به بازرهای داخلی و خارجی می باشد.